Bonmedico Comfort - pěnový podsedák mimořádně pohodlný

Dostupnost Skladem
Kód: 1-ACCL
1 513 Kč 1 250 Kč bez DPH
Bonmedico Comfort - pěnový podsedák mimořádně pohodlný
Hodně pracujete? Pak tento kvalitní podsedák od Bonmedico je ideální volbou pro zlepšení Vaší pohody a vašeho zdraví. Polštář uvolňuje zádové svaly, meziobratlé plotenky a kostrč. Takže nejenže sedíte mimořádně pohodlně, ale také předcházíte nemocem a bolesti. Ideální pro zlepšení Vašeho správného držení těla. Odlehčuje tlak a poskytuje relaxaci při sezení.

KOMFORT: Tvrdé sedačky mohou být nepříjemné a způsobují bolesti páteře či hýždí. Nový komfortní polštář je řešením. Tento komfortní sedák přemění veškeré nepohodlné sedadlo na sedící zážitek. To je zajištěno speciálně vyvinutou viskoelastickou pěnou. Tento materiál, známý také jako paměťová pěna, je vkládán do polštáře a dokonale se přizpůsobuje tělu při posezení. Vychutnejte si tento dokonale ergonomický tvar.

UNIVERZÁLNÍ: kancelář, pracoviště, auto, invalidní vozík - nejsou zde žádné omezení pro používání polštáře Comfort. Vždy ho používejte tam, kde chcete pohodlně sedět dlouho, nebo chcete mít sedačku. Balení nového komfortního polštáře a ukončení tvrdých a studených sedadel.
 
Extra tip: Vezměte si podsedák do vlak, autobusu či letadla.

VLASTNOSTI: Váš podsedák poskytuje mimořádný komfort a stabilní držadlo. To znamená, že jej můžete snadno přepravovat. Odnímatelná síťovina zajišťuje mimořádnou hygienu a lze ji snadno a rychle měnit pomocí zipu. Nožnice ANTI-SLIP na spodní straně poskytují perfektní a bezpečné uchopení na hladkých površích. Díky tomu můžete bezpečně a stabilně sedět bez uklouznutí.
 
HYGIENA: Komfortní polštář Bonmedico je omyvatelný při 30 stupních a proto jej lze rychle a snadno vyčistit. Polštář je vyroben z odolných materiálů, které vás dlouho udrží. 
 
Velikost polštáře: 41 cm x 41 cm
 
Výška polštáře: 5 cm
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotní, ergonomické i ortopedické podsedáky na židli, auta a cestování
Výrobce: Bonmedico

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

vyhrivany podsedak
1 150 Kč bez DPH
1 392 Kč
Kód: 1-H1
Feagar donut zdravotni gelovy podsedak
1 180 Kč bez DPH
1 428 Kč

Ideální sedák při bolestech kostrče a při hemoroidech.

Kód: 0-FG
Tusscle gel -  podsedák z gelu a paměťové pěny  TERAPEUTICKÝ DESIGN, premiová paměťová pěna Kód: 0-TUS