Filtry na kohoutkovou vodu

I přes doporučené hygienické předpisy pro pitnou vodu, které kohoutková voda musí splňovat, neznamená, že se jedná o chutnou a zcela zdravou vodu.

V současné době se dostává do popředí skutečnost, že se v kohoutkové vodě vyskytují mikroplasty, hormony, zbytky léků a usazenin.

Stále rostoucí a stárnoucí populace způsobuje používání stále většího množství pesticidů, hormonů a dalších znečišťujících látek, které nakonec končí v naší vodě.

Tyto látky bohužel současné technologie čističek nedokáží odstranit, proto je vhodné na konci rozvodu instalovat vodní filtr.

Správný a kvalitní filtr na vodu dokáže eliminovat většinu výše zmíněných látek. Navíc eliminuje chlór, který musí být ve vodě, aby se nešířily bakterie. Vodní filtry samozřejmě odstraňují i sedimenty, rez či jiné hrubější částice, které se nacházejí v přívodních trubkách.

Pořízením vodního filtru na kohoutkovou vodu přispějete nejen ke svému zdravý, ale také ekologii. Omezíte používání plastových láhví a zvýšíte pitný režim.

Zároveň filtr na vodu vám přinese i jistotu v současné nejisté době v případě různých nákaz, havárií či jinak nárazově kontaminované vodě.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Delivery guarantee
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Over 3000 distribution points
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR