Allpresan - zdravotní produkty pro péči o pokožku

Již téměř 20 let Allpresan společně s dermatology vyvíjí zdravotní produkty pro péči o pokožku.

Podstatou našich produktů je ošetření pomocí originální krémové pěny.

Máme vhodné řešení pro každého, pro každý typ pokožky.

Základem jsou naše vlastní technologie, které podporují rychlé vstřebávání aktivních látek bez zanesených pórů a mastného povrchu, ale pokožku navíc, po aplikaci pěny, chrání prodyšný ochranný film. Allpresan poskytuje cílenou péči i pro problematickou pleť.

Krémy Allpresan diabetic jsou určeny speciálně pro péči o kůži diabetické nohy. Pěnový krém Allpresan diabetic INTENSIV je první produkt, který se prokazatelně osvědčil při péči o diabetickou kůži i v meziprstních prostorech, aniž by jeho užívání vedlo k nadměrnému zvýšení vlhkosti, teploty či s tím souvisejícího nárůstu choroboplodných zárodků v těchto místech. Allpresan diabetic je dostupný v našem e-shopu či v lékárnách.

Řada Allpresan PediCARE obsahuje produkty pro všeobecnou základní péči citlivé až velmi suché kůže a speciální produkty pro problematické oblasti jako je zrohovatělá kůže, praskliny a plísňová onemocnění. S produkty Allpresan PediCARE a jejich profesionálním použitím se můžete setkat u své pedikérky  a zároveň si tam, na základě odborného posouzení stavu kůže Vašich nohou, můžete zakoupit vhodný typ pěny pro domácí péči.

Za pozornost jistě stojí i dva deodoranty z řady Allpresan PediCARE, pro ošetření obuvi a nohou, pomáhající odstranit z Vašich bot a nohou bakterie rozkládající pot a způsobující nepříjemný zápach.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 33 položek celkem
Allpresan® PediCARE 5 deodorant na pokožku nohou 100 ml
231 Kč bez DPH
280 Kč
Kód: A501172
Allpresan® PediCARE 4 maska na nohy - zrohovatělá a popraskaná pokožka Kód: A101340
Skincair HYDRO tělový pěnový krém 200 ml
380 Kč bez DPH
460 Kč
Kód: A102427
Delivery guarantee
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Over 3000 distribution points
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR