Adjustační ponožky

Adjustační ponožky® se starají o část vašeho těla, která bývá často zanedbávaná, o vaše nohy. Nezapomínejte, že správné postavení nohy a jejích jednotlivých částí ovlivňuje funkci celého těla. Změňte pohled na své nohy, dopřejte jim úlevu a tím i celému tělu. Adjustační ponožky učiní vaše nohy šťastné.

Originální Adjustační ponožky® slouží jako terapeutická pomůcka pro vbočený palec, kladívkové prsty, křivé a stísněné prsty, časté křeče v prstech, unavené a bolavé nohy, otoky nohou, patní ostruhu, kuří oka a jiné problémy nohou. Díky speciálním meziprstním oddělovačům se zrychluje krevní oběh a tím se urychluje i regenerace nohou. Adjustační ponožky pomáhají tím, že udržují nohy a prsty mobilní, ohebné, a tím méně bolestivé.

Adjustační ponožky jsou hojně doporučovány fyzioterapeuty a podology a slouží především jako pasivní doplněk stávající léčby - tj. aktivního cvičení a fyzioterapie.

Jsou určeny všem, komu záleží na vzhledu a zdraví jeho nohou. Jsou ideálním dárkem pro každého, pro každou příležitost. Udělejte radost Vašim blízkým nebo sami sobě.

Nejprodávanější

Adjustační ponožky PINK velikost S, M, L
 
590 Kč
(488 Kč bez DPH)
Adjustační ponožky MULTICOLOR KIDS - dětské velikost XS, XXS
 
551 Kč
(455 Kč bez DPH)
Adjustační ponožky PURPLE velikost S, M, L
 
590 Kč
(488 Kč bez DPH)
Adjustační ponožky ORANGE/BLUE velikost S, M, L
 
590 Kč
(488 Kč bez DPH)
Adjustační ponožky MULTICOLOR velikost S, M, L
 
590 Kč
(488 Kč bez DPH)
Adjustační ponožky CHARCOAL velikost S, M, L, XL
 
590 Kč
(488 Kč bez DPH)
Adjustační ponožky RED velikost S, M, L
 
590 Kč
(488 Kč bez DPH)
Adjustační ponožky WHITE velikost S, L
 
590 Kč
(488 Kč bez DPH)
Adjustační ponožky GREEN velikost S, M, L, XL
 
590 Kč
(488 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem
Adjustační ponožky BLUE velikost S, M, L
488 Kč bez DPH
590 Kč
Kód: HF04S-S
Adjustační ponožky GREEN velikost S, M, L, XL Kód: HF09S-S
Adjustační ponožky GREY - šedé velikost S, M, L, XL Kód: HF07S-S
Adjustační ponožky CHARCOAL velikost S, M, L, XL Kód: 2496_1054041822
Adjustační ponožky MULTICOLOR velikost S, M, L Kód: HF02S-M
Adjustační ponožky MULTICOLOR KIDS - dětské velikost XS, XXS Kód: 2700_1054670566
Adjustační ponožky ORANGE/BLUE velikost S, M, L Kód: HF10S-S
Adjustační ponožky PINK velikost S, M, L
488 Kč bez DPH
590 Kč
Kód: HF05S-S
Adjustační ponožky PURPLE velikost S, M, L Kód: HF11S-S
Adjustační ponožky RED velikost S, M, L
488 Kč bez DPH
590 Kč
Kód: HF03S-S
Adjustační ponožky WHITE velikost S, L
488 Kč bez DPH
590 Kč
Kód: HF01S-S

Originální Adjustační ponožky® (prostě Adjustky®) jsou vyrobeny z jemné bavlny s příměsí polyesteru a elastanu. Mají volnější lem a otevřenou přední část se čtyřmi oddělovači prstů vyrobenými ze stejného materiálu jako celé ponožky. Tyto oddělovače vyvíjejí jemný tlak na prsty u nohou, aby vyrovnaly prsty s chodidlem.

Oddělovače jsou vyráběné ručně a jejich výroba je přísně kontrolována, protože pro dosažení maximálního efektu ponožek je velmi důležité dodržení jejich správné délky a šířky.

Originální ponožky mají na nártu vyšité nožičky. To má dvojí význam. Snadno tak poznáte originální Adjustační ponožky a také vždy víte, která ponožka je pravá a která levá. Nožičky musí směřovat vždy k sobě.


Dodáváme je v barvě červené, modré, růžové, světle šedé, tmavě šedé, multicolor, bílé, zelené, fialové, oranžovomodré a nově také v námořnické modré (ve variantě EXTRA STRETCH)

Velikosti: S (vel. 35-38); M (vel. 39-42); L (vel. 43-46); XL (vel. 47-50) a nově dětské velikosti XXS (vel.27-30) a XS (vel.31-34)

Adjustky jsou vhodné pro obvod nad kotníkem max. do 25-26 cm, varianta EXTRA STRETCH (s volným lemem) nad 26 cm.
Pokud si nejste jisti velikostí, přečtěte si náš článek Jak vybrat správnou velikost nebo nás kontaktujte a můžeme výběr velikosti zkonzultovat.

Složení: 90 % bavlna, 7 % polyester, 3 % elastan

Adjustační ponožky se vyznačují vysokým podílem kvalitní bavlny, aby jejich nošení bylo co nejpříjemnější - aby se Vaše nohy cítily jako v bavlnce:). Po nějaké době se proto na ponožkách mohou objevit žmolky. Žmolkování u těchto výrobků, které mají vysoký podíl bavlny (90% a více) je zcela přirozené. Adjustační ponožky můžete prát v ruce nebo v pračce na jemný program (30°C) a nejlépe nechat uschnout na vzduchu. 

Tři jednoduché kroky správného použití Adjustačních ponožek:

Není potřeba cokoliv uspěchat, proto začněte s nošením postupně. V prvních dnech si bude noha na nošení zvykat, což může být trochu nepříjemné až mírně bolestivé. Je to dáno reflexními změnami ve svalech přednoží. Pravidelným nošením se tyto pocity zmírňují. Obecně platí, že čím větší komplikace nohou máte, tím kratší dobu vydržíte ze začátku ponožky nosit.
 

adujstacni-ponozky-navod

 

1) Začněte s meziprstními oddělovači na špičkách Vašich prstů
    (noste přibližně 15-20 minut denně).

2) Po několika dnech nošení ponožek posuňte oddělovače do poloviny Vašich prstů
    (noste přibližně 1-2 hodiny denně).

3) Po několika týdnech budete schopni posunout oddělovače úplně mezi prsty,
    čímž docílíte maximálního efektu a pohodlí Vašich nohou
    (v ponožkách můžete nyní spát celou noc)

 
 
 
 
 
 
UPOZORŇUJEME, že Adjustační ponožky NEJSOU určeny do bot, ani pro běžnou chůzi, plně účinné jsou v uvolněné poloze, kdy nohy nejsou pod tlakem – tj. při sezení, ležení či spánkuVěnujte pozornost přiloženému návodu a s nošením ponožek začínejte postupně a pozvolna. Pokud Vám fáze spánku nebude příjemná, vynechejte ji. Řiďte se hlavně vlastním pocitem a při nepříjemných pocitech ponožky sundejte a pokračujte v nošení další den.
 

Adjustační ponožky jsou navrženy tak, aby oddělily, protáhly a uvolnily prsty, a tím minimalizovaly negativní dopady každodenní námahy na nohy v důsledku špatné, úzké a nekvalitní obuvi. Denní chůze, stání, běh nebo jiné běžné činnosti vyvolávají obrovský tlak na nohy, ale málokdo tomu věnuje větší pozornost. Obvykle se smíří s bolestí a unavenýma nohama, protože to není nic, co by vyžadovalo lékařskou péči. A přitom existuje jednoduché řešení.. Adjustační ponožky jsou tou správnou volbou pro Vaše nohy!

adjustacni-ponozky-relaxNemusíte přestat nosit boty na podpatku nebo se vzdát běhání jen kvůli tomu, že Vás bolí nohy. Zkuste Adjustační ponožky. Adjustační ponožky stačí nosit pár hodin denně nebo v nich můžete i spát a zlepšení se dostaví zanedlouho. Pomohou protáhnout a uvolnit Vaše prsty a vy se budete celkově cítit lépe. Samozřejmě, že se to nestane okamžitě. Ale pokud je budete nosit pravidelně, v krátké době zpozorujete, že se Vaše nohy cítí lépe. Prsty se začnou natahovat a Vaše bolesti budou ustupovat. Adjustační ponožky jsou používány jako terapeutická pomůcka pro vbočený palec, kladívkové prsty, křivé prsty, bolestivé paty a jiné běžné problémy nohou. Pomáhají tím, že udržují Vaše nohy a prsty mobilní, ohebné, a tím méně bolestivé.

Adjustační ponožky jsou hojně doporučovány fyzioterapeuty a podology a slouží především jako pasivní doplněk stávající léčby - tj. aktivního cvičení a fyzioterapie.

Našimi zákazníky jsou lidé všech věkových kategorií a všech společenských skupin. Snažíme se proto, aby naše ponožky padly Vám všem a byly pro Vás zajímavým každodenním doplňkem. Vyberte si barvu ponožek pečlivě podle toho, která se Vám líbí, i na ní totiž záleží.

Můžete namítnout, že jsou to jen ponožky, koho zajímá, jakou mají barvu.  Ale ne! Toto jsou Adjustační ponožky! Když se zadíváte na své nohy v ponožkách vaší oblíbené barvy, víte, že děláte pro sebe to nejlepší. Adjustační ponožky se starají o část Vašeho těla, která bývá často zanedbávaná. Změňte pohled na Vaše nohy, dopřejte jim úlevu a tím i celému Vašemu tělu.

Nebuďte lhostejní ke svému tělu, noste Adjustační ponožky®!

 

Delivery guarantee
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Over 3000 distribution points
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR