Koupací návleky na ruce

Voděodolným koupacím návlekem DryPro™ se můžete sprchovat i koupat, stejně jako plavat nebo se potápět. Vše s komfortem a bez obav z namočení sádry či poranění, které nemá přijít do kontaktu s vodou. Návlek lze použít po operacích, při zlomeninách horních i dolních končetin, či jiných zraněních vylučujících kontakt s vodou i jako návlek na sádru. 

S  koupacím návlekem na ruku DryPro™ se nemusíte bát, že přijdete o zážitky ze své dovolené. Návleky  jsou vyrobeny z odolného materiálu a díky chytrému systému vytváří vakuum a nezaškrtí krevní oběh. 

Stejně tak jako se nemusíte bát koupání se sádrou či zraněním na ruce, tak nemějte obavy ani při zranění dolní končetiny. Koupací návleky na nohy vás ochrání před kontaktem s vodou, ať už máte zraněné předloktí nebo celou paži. 

Jestliže vám po nehodě zůstala ruka v sádře, je to určitě nepříjemná situace, obzvlášť první dny, kdy potřebuje sádrový obvaz vyschnout. V nemocnici vám lékař sdělí základní informace, jak se o ruku v sádře správně starat. Pokud jste na lůžku, měla by ruka ležet na polštáři, a to vždy výš než vaše tělo. Jestliže chodíte, měla by být ruka v závěsu s prsty výš než je váš loket. Také je vhodné s prsty hýbat v pravidelných intervalech. Určitě se také dozvíte, že pokud se vám sádrový obvaz zdá příliš těsný, máte ruku zvednout a zahýbat prsty. A v případě přetrvávajících potíží byste měli určitě navštívit lékaře. 

Návyky, které vám ulehčí život s rukou v sádře.

Ovšem pak přichází část druhá, kdy se ocitnete doma a začnete řešit běžné životní situace. Po prvním opatrném začátku se brzy naučíte jíst, pít a také se oblékat, zjistíte, jak si správně lehnout, jak je možné telefonovat a nebo dokonce vařit. Určitě to bude s rukou v sádře složitější, ale nakonec na to přijdete. Pak ale přichází na řadu hygiena, začnete přemýšlet o tom, jak se vykoupete popřípadě osprchujete. Běžné sáčky a izolepa jako ochrana před kontaktem s vodou bývají nefunkční, což zjistíte hned po prvním pokusu. 

A co koupání, sprchování nebo dokonce plavání?

Nemusíte si však zoufat, s koupacími návleky na sádru si můžete dát sprchu, vanu a dokonce si jít zaplavat do bazénu, a pokud vám to váš zdravotní stav dovolí, můžete odjet i na dovolenou k moři. Díky důmyslnému vakuovému systému koupacích návleků bude vaše ruka v sádře ochráněna před kontaktem s vodou, aniž by vás cokoliv nepříjemně škrtilo. 

Nezáleží na tom, jestli máte zraněné jen předloktí a nebo celou paži, díky široké nabídce velikostí si vyberete vhodný koupací návlek určený přímo pro vás i koupací návlek pro vaše děti, které si pak mohou užívat koupání a vodních radovánek, aniž byste se obávali namočení sádry. S koupacími návleky vám ani ruka v sádře dovolenou nezkazí!

Nejprodávanější

DryPro™ - koupací návlek na sádru - celá ruka  návlek do vody na ruku
 
1 290 Kč
(1 066 Kč bez DPH)
DryPro™ - koupací návlek na sádru - předloktí  návlek do vody na ruku
 
1 290 Kč
(1 066 Kč bez DPH)
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
DryPro™ - koupací návlek na sádru - celá ruka  návlek do vody na ruku Kód: XDRY PRO FA12
DryPro™ - koupací návlek na sádru - předloktí  návlek do vody na ruku Kód: XDRY PRO HA13
Delivery guarantee
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Over 3000 distribution points
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR