Allpresan® PediCARE 5 krémová pěna na potící se nohy 125 ml - Proti pocení nohou

Dostupnost Skladem
Kód: A501148
260 Kč 215 Kč bez DPH
Allpresan® PediCARE 5 krémová pěna na potící se nohy 125 ml - Proti pocení nohou

Krémová pěna Allpresan pedicare č.5 ( 125 ml ) je určena speciálně pro denní péči potících se nohou.

Redukuje tvorbu potu přirozeným způsobem, zmírňuje nepříjemný zápach. Krémová pěna obsahuje patentovanou technologii BarrioExpert a extrakt z dubové kúry a šalvěje.

Tvoří prodyšnou ochrannou síť, která redukuje mechanickou zátěž (např. tření). Nevzniká riziko uklouznutí. Neobsahuje voňavé přísady, barviva ani konzervační látky, neobsahuje žádné sloučeniny hliníku.

Ideální je nanést krémovou pěnu Allpresan pedicare č.5 2x denně (ráno a večer) příp. dle potřeby na citlivé partie nohou. Díky technologii BarrioExpert je krémová pěna obzvlášť vydatná a na ošetření nohou stačí malé množství pěny.

Krémová pěna se rychle vstřebává a nemastí, takže se můžete ihned oblékat. Produkt je určen jen k vnějšímu užití. Před použitím dózu protřepejte a držte ji při odebírání zpříma dávkovacím ventilem vzhůru. Před prvním použitím odstraňte originální pečeť na zadní straně uzávěru.

Co nás odlišuje? Naše patentovaná technologie BarrioExpert.

Krémové pěny určené k péči o pokožku. Již od roku 1998.

Efektivní péče o pokožku. Vědecky podložená účinnost.

V lékárnách a supermarketech máte na výběr přes sto různých druhů krému. Většina z nich obsahuje převážně tuk. Mastný film, vzniklý na pokožce po jejich aplikaci, může negativně ovlivnit některé přirozené funkce kůže a zvyšují riziko uklouznutí a pádu.

Krémové pěny Allpresan original jsou moderní alternativa ke „klasickým“ produktům v péči o pokožku se vyznačují snadnou roztíratelností a rychlým a vysoce účinným vstřebání účinných látek. Pěnové krémy jsou také po expanzi z dózy výrazně vydatnější než srovnatelné emulze.

Výjimečnost krémových pěn Allpresan original

Krémová pěna s technologií BarrioExpert napodobuje princip moderních funkčních textilií. Zesiluje kožní bariéru působením prodyšné ochranné sítě, která neviditelně přilne na horní vrstvu pokožky a přitom neovlivní žádnou z jejích přirozených funkcí. Kůže je tak chráněná před vznikem otlaků, otěru a nadměrnou vlhkostí. Posílená, intaktní kožní bariéra tak efektivně chrání tělo před bakteriemi a mykotickými patogeny. Aktivní složky našich krémových pěn pak pozitivně působí na pokožku a brání tak vzniku různých komplikací.

Allpresan original přináší

  • Účinnou ochranu kůže před vnějšími vlivy jako jsou vlhkost či na pokožce se nacházející pot. Bez omezení běžných funkcí pokožky
  • Snadnou, rychlou a efektivní aplikaci. Žádný nepříjemný, kluzký a póry ucpávající mastný film na pokožce
  • Bohatou péči s lipidy, hydratací a dalšími účinky aktivních složek
  • Spotřebitelskou úspornost. Při správné aplikaci představuje obsah dózy 125 ml obvykle množství pěny pro měsíční péči o Vaši pokožku (dle rozsahu ošetřované oblasti)

Výhody technologie BarrioExpert

  • Nepokrývá kůži plošně - tvoří na pokožce prodyšnou ochranou síť
  • Spojuje výhody na lipidy bohatých emulzí se snadnou roztíratelností pěny
  • Díky pěnové formě je významně vydatnější než srovnatelné emulze
  • Po aplikaci mastného krému musíte nějakou dobu vyčkat, než se můžete obléknout.

BarrioExpert® LIPO2 Skin Repair Technologie

Inovativní a patentovaná technologie BarrioExpert® LIPO2 Skin Repair vytváří prodyšnou ochrannou síť chránící kůži před vnějšími vlivy, aniž by ovlivňovala její fyziologické funkce. Tak, jako v případě moderních funkčních textilií, může kůže po aplikaci pěny volně dýchat. Kožní lipidy perfektně zapadnou do poškozené struktury kožní bariéry jako kostičky puzzle. Byla prokázána oprava kožní bariéry a zesílení kožní regenerace.

Po aplikaci mastného krému musíte nějakou dobu vyčkat, než se můžete obléknout. Při aplikaci krémové pěny Allpresan sami poznáte, že to není třeba.

Doplňkové parametry

Kategorie: Allpresan - zdravotní produkty pro péči o pokožku
Pokožka: Potící se

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty