Feagar W - ergonomický podsedák z paměťové pěny velký otvor pro odlehčení kostrče a konečníku

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 0-NP1
1 513 Kč 1 250 Kč bez DPH
Feagar W - ergonomický podsedák z paměťové pěny velký otvor pro odlehčení kostrče a konečníku

Podsedák Feagar W je vynikající sedák vyrobený z paměťové pěny, má klínový tvar s velkým středovým otvorem. Je proto vhodný pro eliminaci obtíží s konečníkem ( hemoroidy ) či kostrčí.

  • Design W – ergonomický tvar sedáku ve tvaru W- a dutý design na Felagar klínových sedácích, pomáhá snížit tlak při sesení.  Kancelářský polštář může pomoci nejen starším lidem / dětem / pracovníkům, přispívá k relaxaci nohou a podporuje pas. Pro ženy může polštář z paměťové pěny pomoci tvarovat boky a cítit se při práci dobře.
  • Vysoce hustá paměťová pěna a měkký bavlněný potah – vyrobeno z vysoce kvalitní 100% paměťové pěny s vysokou hustotou a bez přísad. Výrazně zvyšuje komfort při současném zachování hustoty. Protiskluzové gumové dno drží podsedák velmi stabilně na jakémkoliv povrchu. Bavlněný potah z kvalitní látky se snadno odstraňuje a čistí. Je přenosný a pratelný.
  • Univerzální použití – klínový polštář je perfektní pro každé usazení v interiéru nebo exteriéru, pro kancelářskou židli, invalidní židli, jídelní židle, terasové židle, kuchyňské židle, auto nebo nákladní sedadlo. Sedací polštář se hodí také pro práci s počítači, cestováním, letadlem, vlaky, listy, jógou a jinými místy. Pěnové polstrování jsou velmi oblíbené u pracovníků, učitelů, žáků a starších lidí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Tusscle gel -  podsedák z gelu a paměťové pěny  TERAPEUTICKÝ DESIGN, premiová paměťová pěna Kód: 0-TUS
VitaSeat FLEXI - pěnový ergonomický podsedák  barva šedá - syntetický úplet
585 Kč bez DPH
708 Kč
Kód: 1-AD2
Bonmedico Comfort - pěnový podsedák  mimořádně pohodlný
1 250 Kč bez DPH
1 513 Kč
Kód: 1-ACCL
Bonmedico Wedge - sedací klín z paměťové pěny
1 190 Kč bez DPH
1 440 Kč
Kód: 0-BNS
vyhrivany podsedak
1 150 Kč bez DPH
1 392 Kč
Kód: 1-H1