Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort PRO Green pumpička součásti balení

Značka: Dynasit
Dostupnost Skladem
Kód: COMFORT PRO GREEN
1 000 Kč 826 Kč bez DPH
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort PRO Green pumpička součásti balení
Značka: Dynasit

Dynamické aktivní vzduchové sedáky Dynasit jsou zdravotnické pomůcky pro zdravé sezení, registrované Státním ústavem pro kontrolu léčiv na Slovensku. Jsou vyvíjeny ve spolupráci se špičkovými odborníky z prostředí chirurgie, neurologie a gynekologie. Jejich účinky v sobě proto odrážejí přesnou specifikaci potřeb zákazníků.

Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort PRO

Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort PRO nejenže podobně jako ostatní sedáky Dynasit odstraňuje bolesti zad a páteře a předchází jim, ale díky vynechání přesně dimenzovaného prostoru v prostřední části poskytuje komfortní sezení i lidem, kteří trpí žilními onemocněními (hemoroidy), problémy s páteří nebo problémy pánevního dna.

zdravotni-vzduchovy-sedak-dynasit

Na spodní straně sedáku jsou speciální masážní výběžky, které kromě masážní funkce zajišťují lepší přilnavost na kluzkých a hladkých površích. Tento model se nenafukuje prostřednictvím klasického ventilku, ale s pomocí minipumpy, která je součástí balení.

Hlavní výhody dynamických vzduchových sedáků Dynasit:

  • Aktivují vzpřímené držení těla - působí na oblast pánve a tlačí ji směrem dopředu, čímž polohují záada do správného "S" tvaru a pomáhají tak předcházet vzniku skolióz a dalších funkčních poruch zad
  • Aktivují svalovou činnost - aktivní sezení posiluje břišní a zádové svalstvo, stejně jako svaly pánveního dna. Prokrvuje oblast sedacích svalů, čímž redukuje tvorbu celulitidních buněk a podporuje také spalování kalorií.
  • Zabraňují statickému přetěžování - redukuje tlak na meziobratlové prostory, díky čemuž snižuje jejich mechanické opotřebení.
  • Aktivují koncentraci - Dynamické sezení a intenzivnější cirkulace krve působí mj. na lepší okysličování i mozkových buněk. Zvýšený přísun kyslíku do mozku podporuje psychickou aktivitu, a tedy i koncentraci.
  • Aktivují krevní oběh - Aktivním, dynamickým sezením vlastně cvičíme. Aktivujeme tak cirkulaci krve, díky čemuž dochází k lepšímu prokrvování tkání a orgánů, což v konečném důsledku pozitivně ovlivňuje nejen na stav tělesných buněk, ale i celkovou kondici našeho těla.
  • Eliminují tlak na kostrč - Narozdíl od klasického sezení eliminují tlak na kostrč, konečník, reprodukční orgány a oblast pánevního dna.

Verze Dynasit® COMFORT PRO má oproti standardní verzi COMFORT přidané funkce a změněnou konstrukci materiálu, která zajišťuje větší stabilitu a odolnost při vyšším zatížení. Zároveň si zachovává všechny vlastnosti a účinky jako verze Dynasit® COMFORT.

Díky vynechání přesně dimenzovaného prostoru uprostřed výrobku poskytuje tento výrobek pohodlné sezení i osobám, které trpí žilními onemocněními (hemoroidy), poruchami kostrče a souvisejícími problémy s pánevním dnem.

Má speciální spodní vrstvu vybavenou masážními výstupky, které kromě masážní funkce zajišťují také silný protiskluzový účinek na kluzkých a hladkých površích.

Tento model se nenafukuje pomocí klasického ventilu, ale pomocí mini pumpy, která je součástí balení.

Zdravé sezení aktivuje břišní a zádové svaly a výrazně pomáhá při bolestech zad a problémech s kosterním systémem.

Dynamické sezení aktivuje krevní oběh, podporuje lepší okysličování buněk tkání a zvyšuje mentální a psychickou koncentraci. Buďte aktivní a nechte své svaly pracovat i vsedě.

Kontraindikace

Dynasit není vhodný při akutních zánětlivých onemocněních pohybového a nervového aparátu, při závratích. Pokud máte nezhojené zlomeniny kostrče, páteře nebo pánve, na Dynasite nesedejte!

Návod k použití

Umístěte podložku Dynasit Dynamic Pad spodní plochou s ventilem na sedadlo židle s výřezem směrem ke kolenům nebo opačným směrem, podle toho, co je pro uživatele pohodlnější. Při používání pro účely zdravého sezení se na mírně nafouknutém polštáři zpočátku sedí pouze 5-10 minut a opakuje se 3-5krát denně, Objem vzduchu v polštáři reguluje intenzitu dynamiky sezení. Posaďte se přibližně na 2/3 polštáře a mírně rozkročte dolní končetiny. Doporučuje se opřít nohy o podlahu. Seďte uvolněně a nebráníte se změně polohy. Nenechte se odradit, pokud pocítíte mírnou bolest v křížové oblasti. Jedná se o pozitivní reakci - prostou únavu svalů, které nebyly zvyklé posilovat.

Péče a údržba

Neperte polštář v pračce! Sedací část se snadno čistí kartáčem a mýdlem. Na polštář nic nepokládejte! Mohlo by dojít k poškození nafukovací části polštáře. Dávejte pozor na ostré předměty. Polštář používejte při okolních teplotách 8-40 °C.

6 základních pozitivních aspektů zdravotního sedáku Dynasit

Aktivujte vzpřímené držení těla

Pomáhá nastavit páteř do správného esovitého tvaru, čímž aktivně předchází vzniku skoliózy a funkčních poruch páteře.

Eliminuje tlak na kostrč

Na rozdíl od klasického sezení eliminuje tlak na kostrč, konečník, reprodukční orgány a pánevní dno.

Zvyšuje koncentraci

Dynamické sezení a zvýšený krevní oběh vedou mimo jiné k lepšímu okysličování mozkových buněk. Zvýšený přísun kyslíku do mozku podporuje duševní činnost, a tím i soustředění.

 

Aktivuje krevní oběh

Aktivním, dynamickým sezením vlastně cvičíme. Aktivujeme krevní oběh, což vede k lepšímu prokrvení tkání a orgánů, což má v konečném důsledku pozitivní vliv nejen na stav tělesných buněk, ale i na celkový stav našeho těla.

Chrání meziobratlové ploténky

Správné sezení na podložce Dynasit zabraňuje statickému přetěžování pohybového aparátu. Snižuje se tlak na meziobratlové prostory /pláty/, čímž se snižuje jejich mechanické opotřebení.

 

Aktivuje svalovou aktivitu

Aktivní sezení posiluje břišní a zádové svaly i svaly pánevního dna. Aktivní svalová činnost obecně podporuje spalování kalorií.

 

Na objednávku lze vyrobit sedák Dynasit s doplňky:

 

 

Cena doplňků je 60 Kč/ ks a termín výroby cca 3 týdny. V případě zájmu nás kontaktujte.


Doplňkové parametry

Kategorie: Dynasit Comfort PRO
Typ sedáku: nafukovací
Výrobce: Dynasit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dynasit je značka pro řadu ortopedických, ergonomických podsedáků, polštářů a různých doplňků pro zdravé sezení a aktivní život.

Produkty řady Dynasit jsou registrované zdravotnické pomůcky ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv a jsou kategorizovány ministerstvem zdravotnictví ČR.

Dynasit-zdrave-ergonomicke-podsedaky-nafukovaci

Dynasit je zdravé aktivní sezení bez bolestí zad!

Každý dospělý člověk sedí v průměru více než 8 hodin denně a navíc nesprávně a nezdravě. V kombinaci s faktem, že přirozený pohyb a sport drtivá většina populace vytěsňuje ze svého života, máme zde akutní společenský problém se zdravím. Výsledkem způsobu jak žijeme není jen to, že jsme obézní, ale projevují se u nás i vážné degenerativní poruchy páteře a svalového aparátu s dalšími nebezpečnými zdravotními komplikacemi. Nejsmutnější je, že bolesti, skoliózy, svalová zkrácení, dystrofie, mnohé jiné zdravotní poruchy jsou již běžné u školních dětí. Dynasit je řada slovenských výrobků pro aktivní a zdravé sezení, které mají status registrovaných zdravotnických pomůcek. Sezením na Dynasit zdravotních polštářích získáváte hned několik pozitivních zdravotních benefitů. S Dynasitem se vaše svaly hýbou a pracují i během sezení.

Nafukovací podsedáky Dynasit se vyrábějí v několika verzích:

Dynasit Comfort - vhodné pro snadné přenášení, jsou vhodné jak na židli, tak do auta.  Nafukuje se ústy.

Dynasit Life+ přináší vyšší komfort pro užití sedáku na kancelářské židli. Nafukují se ústy.

Dynasit Comfort Plus - nejluxusnější nafukovací sedák vhodný pro dlouhodobé sezení na židli. Dvě komory, lepší materiál a středový otvor pro odlehčení kostrče. Sedák se nafukuje mini pumpou.

Dynasit U - nafukovací těhotenský, kojící a poporodní polštář pro prevenci nejen v období těhotenství, ale i bezbolestné pohodlí v poporodním období.

pozitivni-vlastnosti-podsedaku-nafukovacich-dynasit

 

 

Podobné produkty

Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort PRO Bline
826 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: COMFORT PRO BLINE
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort PRO Blue  pumpička součásti balení Kód: COMFORT PRO BLUE
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort PRO Diamond  pumpička součásti balení Kód: COMFORT PRO DIAMOND
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort PRO Gline  pumpička součásti balení
826 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: COMFORT PRO GLINE