Zdravotní nafukovací podsedák Dynasit Comfort Dotty

Značka: Dynasit
Dostupnost Skladem
Kód: COMFORT DOTTY
599 Kč 495 Kč bez DPH
Zdravotní nafukovací podsedák Dynasit Comfort Dotty
Značka: Dynasit

Dynamické aktivní vzduchové sedáky Dynasit jsou zdravotnické pomůcky pro zdravé sezení, registrované Státním ústavem pro kontrolu léčiv na Slovensku. Jsou vyvíjeny ve spolupráci se špičkovými odborníky z prostředí chirurgie, neurologie a gynekologie. Jejich účinky v sobě proto odrážejí přesnou specifikaci potřeb zákazníků.

Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort

Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort nejenže podobně jako ostatní sedáky Dynasit odstraňuje bolesti zad a páteře a předchází jim, ale díky speciální úpravě s ergonomickým výsekem zabezpečuje komfortní sezení zákazníkům, kterým klasické sezení působí potíže. Jedná se např. o hemoroidy, bolesti konečníku, kostrče či reprodukčních orgánů, které jsou při sezení bolestivé, ale i problémy po úrazech kostrče apod. Tato úprava je mimořádně vhodná pro dámy, protože efektivně posiluje svaly pánevního dna.

Hlavní výhody dynamických vzduchových sedáků Dynasit:

  • Aktivují vzpřímené držení těla - působí na oblast pánve a tlačí ji směrem dopředu, čímž polohují záada do správného "S" tvaru a pomáhají tak předcházet vzniku skolióz a dalších funkčních poruch zad
  • Aktivují svalovou činnost - aktivní sezení posiluje břišní a zádové svalstvo, stejně jako svaly pánveního dna. Prokrvuje oblast sedacích svalů, čímž redukuje tvorbu celulitidních buněk a podporuje také spalování kalorií.
  • Zabraňují statickému přetěžování - redukuje tlak na meziobratlové prostory, díky čemuž snižuje jejich mechanické opotřebení.
  • Aktivují koncentraci - Dynamické sezení a intenzivnější cirkulace krve působí mj. na lepší okysličování i mozkových buněk. Zvýšený přísun kyslíku do mozku podporuje psychickou aktivitu, a tedy i koncentraci.
  • Aktivují krevní oběh - Aktivním, dynamickým sezením vlastně cvičíme. Aktivujeme tak cirkulaci krve, díky čemuž dochází k lepšímu prokrvování tkání a orgánů, což v konečném důsledku pozitivně ovlivňuje nejen na stav tělesných buněk, ale i celkovou kondici našeho těla.
  • Eliminují tlak na kostrč - Narozdíl od klasického sezení eliminují tlak na kostrč, konečník, reprodukční orgány a oblast pánevního dna.

Kontraindikace

Dynasit není vhodný při akutních zánětlivých onemocněních pohybového a nervového systému, při závratích. Pokud máte nezhojené zlomeniny kostrče, páteře nebo pánve, neseďte na Dynasitu!

Návod na použití

Dynamickou podložku Dynasit položte spodní plochou s ventilem na sedadlo židle tak, aby její vykrojená část směřovala ke kolenům nebo opačným směrům podle toho, jak je to uživateli komfortnější. Při použití pro účely zdravého sezení, ze začátku sedávejte na mírně nafoukaném polštáři jen 5-10 minut a opakujte 3-5 krát denně, Objemem vzduchu ve polštáři regulujete intenzitu dynamiky sezení. Sedněte si na přibližně 2/3 sedací části polštáře a mírně rozkročte dolní končetiny. Chodidla doporučujeme opírat celou plochou o podlahu. Seďte uvolněně a nebraňte se změnám poloh. Nedejte se odradit pokud budete cítit mírné bolesti v křížové oblasti. Je to pozitivní reakce – obyčejná únava svalů, které nebyly na posilování zvyklé.

Ošetřování a údržba

Neperte polštář v pračce! Sedací část se snadno čistí kartáčkem a mýdlem. Nenašívejte nic na polštář! Mohlo by dojít k poškození nafukovací části polštáře. Pozor na ostré předměty. Používejte polštář při teplotách prostředí od 8-40?C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nafukovací podsedáky Dynasit®
Typ sedáku: nafukovací
Výrobce: Dynasit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dynasit je značka pro řadu ortopedických, ergonomických podsedáků, polštářů a různých doplňků pro zdravé sezení a aktivní život.

Produkty řady Dynasit jsou registrované zdravotnické pomůcky ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv a jsou kategorizovány ministerstvem zdravotnictví ČR.

Dynasit-zdrave-ergonomicke-podsedaky-nafukovaci

Dynasit je zdravé aktivní sezení bez bolestí zad!

Každý dospělý člověk sedí v průměru více než 8 hodin denně a navíc nesprávně a nezdravě. V kombinaci s faktem, že přirozený pohyb a sport drtivá většina populace vytěsňuje ze svého života, máme zde akutní společenský problém se zdravím. Výsledkem způsobu jak žijeme není jen to, že jsme obézní, ale projevují se u nás i vážné degenerativní poruchy páteře a svalového aparátu s dalšími nebezpečnými zdravotními komplikacemi. Nejsmutnější je, že bolesti, skoliózy, svalová zkrácení, dystrofie, mnohé jiné zdravotní poruchy jsou již běžné u školních dětí. Dynasit je řada slovenských výrobků pro aktivní a zdravé sezení, které mají status registrovaných zdravotnických pomůcek. Sezením na Dynasit zdravotních polštářích získáváte hned několik pozitivních zdravotních benefitů. S Dynasitem se vaše svaly hýbou a pracují i během sezení.

Nafukovací podsedáky Dynasit se vyrábějí v několika verzích:

Dynasit Comfort - vhodné pro snadné přenášení, jsou vhodné jak na židli, tak do auta.  Nafukuje se ústy.

Dynasit Life+ přináší vyšší komfort pro užití sedáku na kancelářské židli. Nafukují se ústy.

Dynasit Comfort Plus - nejluxusnější nafukovací sedák vhodný pro dlouhodobé sezení na židli. Dvě komory, lepší materiál a středový otvor pro odlehčení kostrče. Sedák se nafukuje mini pumpou.

Dynasit U - nafukovací těhotenský, kojící a poporodní polštář pro prevenci nejen v období těhotenství, ale i bezbolestné pohodlí v poporodním období.

pozitivni-vlastnosti-podsedaku-nafukovacich-dynasit

 

 

Podobné produkty

Zdravotní nafukovací sedák Dynasit Comfort 3angles
495 Kč bez DPH
599 Kč
Kód: COMFORT 3ANGLES
Zdravotní nafukovací podsedák Dynasit Comfort Diamond
495 Kč bez DPH
599 Kč
Kód: COMFORT DIAMOND
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+ Gline
620 Kč bez DPH
750 Kč
Kód: PLUS GLINE
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+ Bline
620 Kč bez DPH
750 Kč
Kód: PLUS BLINE
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort PRO Black
826 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: COMFORT PRO BLACK
Zdravotní vzduchový polštář Dynasit U Trady
580 Kč bez DPH
702 Kč
762 Kč (–7 %)
Kód: U TRADY
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort PRO Bline
826 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: COMFORT PRO BLINE
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+ 3angles
620 Kč bez DPH
750 Kč
Kód: PLUS 3ANGLES