Elegear nafukovací bederní opěrka přenosná bederní opěra

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 0-E
1 271 Kč 1 050 Kč bez DPH
Elegear nafukovací bederní opěrka přenosná bederní opěra

Bederní opěrka Elegear je přenosná a nafukovací opěrka zad, vhodná pro použití v dopravních prostředcích i v kanceláři.

  • Nastavitelná bederní opěrka pro kancelářské židle:  Nafouknutím či vypuštěním vzduchu bederní opěrky lze upravit opěrku tak, aby se vaše záda cítila dobře. V kanceláři nebo v krátké přestávce, může bederní polštář poskytnout pohodlnou podporu. Stupeň měkkosti zádového polštáře lze nastavit, což zvyšuje komfort.
  • Dlouhá životnost: Bederní polštář Elegear z TPU je bez zápachu, neopotřebuje se, je odolný vůči horku a lépe zatížitelný než zádové polštáře z PVC a navíc šetrný k životnímu prostředí. V porovnání s bederní podložkou z paměťové pěny se náš bederní polštář nedeformuje a nestahuje se. Tento bederní polštář lze použít v kancelářských židlích, v autě a na cestách. Lze použít také společně s sedáky.
  • Ergonomický design: Díky ergonomickému tvaru zádového polštáře se bederní polštář lépe přizpůsobí zakřivení zad a účinně odlehčuje páteř.  Design bederní polštáře Elegear nabízí efektivní podporu pro záda a pas, takže se můžete během práce uvolnit a cítit se lépe.
  • Rychlé nafouknutí za 50 sekund: Speciální nafukovací systém usnadňuje ovládání a zabraňuje nehygienickému nafouknutí ústy a to i bez používání externí pumpičky.  Po vypuštění vzduchu můžete polštář jednoduše vložit do tašky. Je to skvělý, přenosný cestovní polštář pro auta, vlaky a letadla. Hmotnost: pouze 210 g.
  • Další použití: Polštář pro kancelářské židle všude tam, kde potřebujete dodatečnou bederní oporu. Cestovní polštář je velmi lehký, pohodlný a hodí se pro použití na cestách. Zajistěte dostatečnou oporu zad, nohou a šíje. Tento zádový polštář lze použít i na kempování. Dokonale se hodí k kancelářským židlím, autosedačkám, křeslům, pohovkám a pro majitele letadel.

Hmotnost: 210 g

Neperte v pračce

Rozměry: 40,5 x 29,5 x 7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: