Balónová židle PRACUJ ZDRAVĚ A2+ červená bez područek a čalouněným balónem

Výška balónové židle
Barva rámu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost do 5 dnů do 5 dnů do 5 dnů do 5 dnů do 5 dnů do 5 dnů Zvolte variantu
Kód: BZ-A2-RED-B-S BZ-A2-RED-XXL-B BZ-A2-RED-S-S BZ-A2-RED-XXL-S BZ-A2-RED-C-S BZ-A2-RED-XXL-C Zvolte variantu
5 390 Kč 5 554 Kč 5 390 Kč 5 554 Kč 5 390 Kč 5 554 Kč od 5 390 Kč 4 455 Kč bez DPH 4 590 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 4 590 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 4 590 Kč bez DPH od 4 455 Kč bez DPH
Balónová židle PRACUJ ZDRAVĚ A2+ červená bez područek a čalouněným balónem

Balónová židle AIR SEATING A2+ bez područek nabízí perfektní kombinaci sezení na míči a stabilitu kancelářské židle v designu červeného čalounění výškově nastavitelné bederní opěrky a červeného BALI potahu vzduchového balónu.

Technická specifikace balónové židle:

 • kvalitní rám v bílém provedení
 • bílý pevný kříž s kolečkami ( univerzální pro pevnou podlahu i koberec )
 • výškově nastavitelná bederní opěrka černá
 • kvalitní, pevný potah balónu v černé barvě
 • balón s nosností 400 kg s pumpičkou

Možnosti zakázkové úpravy:

 • místo koleček kluzáky ( například pro seniory nebo při použití na kluzké podlaze )
 • černý nebo stříbrný rám
 • jiná barevná kombinace potahu balónu a opěrky
 • logo firmy na bederní opěrce - za příplatek

Provedení balónové židle s látkovým potahem nahradí i drahou kancelářskou židli a svým designem zaujme a zároveň zapadne do moderních interiérů.

Balónová židle AIR SEATING A2+ bez područek spojuje ergonomické a zdravotní apekty sezení na balónu a navíc přidává komfort, který známe z kancelářských židlí.

Sezení na samostatném velkém míči - balónu umožňuje dynamické sezení, eliminuje bolesti zad, zároveň posiluje svaly. Hlavní nevýhodou je, že když vstaneme, tak se míč zakutálí pod stůl a zároveň se neustále špini od země.

Toto mnoho uživatelů odrazuje od používání tohoto způsobu sesení a pořizují si dráhé kancelářské židle, které i přes inovativní koncepci neumožňují dynamické sezení.

Balónová židle AIR SEATING A2+ bez područek tak kombinuje výhody obou řešení tak, že balón je umístěn v koši a pohyb židle umožňuje kříž s kolečky.

PROČ DÁT PŘEDNOST BALONOVÉ ŽIDLI PŘED BALÓNEM?

 • balónová židle nenabaluje nečistoty ze země, takže si nešpiníte během sezení oděv
 • méně náročný je i způsob přiblížení již sedícího těla ke stolu, takže vám nehrozí pád
 • existence bederní opěrky je důležitá pro změnu tlaku, který působí na meziobratlové ploténky

 Základní výhody balónové židle:

 • drží vaše tělo vzpřímeně
 • uvolňuje tlak na meziobratlové ploténky
 • posiluje zádové a břišní svalstvo
 • eliminuje bolesti zad
 • pozitivně ovlivňuje vaši kondici

Při výšce postavy nad 190 cm doporučujeme verzi AIR SEATING A2+ bez područek  XXL, která je o 10 cm vyšší!

max. nosnost židle – 130 kg

max. nosnost balonu – 400 kg

Vyrobeno v souladu s certifikovaným systémem řízení jakosti ISO 9001:2008-13485:2003 „zdravotnické prostředky“

PROČ DÁT PŘEDNOST BALONOVÉ ŽIDLI PŘED KANCELÁŘSKOU ŽIDLÍ?

Terapeutické zdravotní sezení

Množství zdravotních problémů, mezi nimi i bolesti zad, jsou důsledkem našeho „moderního“ způsobu života. Sedíme příliš často – ve škole, při práci, v autě a v posledních letech často i ve svém volném čase.

Dlouhé sezení ve strnulé poloze přináší řadu zdravotních komplikací a ze všeho nejvíc nás postihují právě bolesti zad.
P roto vám představujeme revoluční změnu v oblasti zdravého sezení, kterým je používání balónové židle.
Už po prvním sezení na balónové židli poznáte rozdíl. Proti kancelářské židli, na které sedáváte pasivně několik hodin denně, musíte najít rovnováhu a zcela narovnat záda. Tím vám již pouhé sezení napomáhá ke správnému držení těla a zabraňuje strnulosti páteře. Tato revoluční změna ve způsobu sezení se nesnaží navodit pohodlí jako ostatní židle, ale učí vás podvědomě správně sedět, a to již po jednom až dvou týdnech užívání.

A co krevní oběh?

Ani si nemusíte všimnout, že neustálé sezení na kancelářské židli přináší problémy i s krevním oběhem. A to z toho důvodu, že stejné tlakové body jsou zatíženy na stejné části těla po celou dobu běžného sezení. To je především v pozdějším věku častý důvod problému znecitlivělých nohou. Každá jednotlivá buňka našeho těla potřebuje výživu a stavební látky. Jen 10 % našeho těla je však spojeno přímo s krevním oběhem. Ostatní tkáň získává živiny ze svého okolí. Pohyb na balónové židli vede ke střídajícím se tlakovým rozdílům a k takzvanému čerpajícímu efektu, který umožňuje čerpání živin, čímž se tkáň stává elastickou a odolnou.

Sbohem, tuky!

A konečně poslední ze tří obecných výhod. Pokud vás dosud zcela nepřesvědčily předešlé důvody, pak věřte, že se nebudete moci dočkat, až vyměníte svou běžnou kancelářskou židli za balónovou. Proč? Protože během sezení můžete hubnout! Sezení na balónové židli vám pomůže posilovat také vaše břišní svaly. Tohoto žádoucího cvičení je dosaženo díky neustálém pohybu, který je nutný pro získání rovnováhy při sezení na „nerovném“ povrchu. Denně můžete pouhým sezením spálit až 350 kalorií!

Je dobré vědět

Někteří noví uživatelé balónových židlí mohou zpočátku cítit mírnou bolest v horní části zad, ta ale zpravidla během jednoho až dvou dnů zcela odezní a vaše záda si zvyknou na správné držení těla. Doporučujeme na zdravé sezení si přivykat postupně. První den stačí na balónové židli sedět zhruba 15 minut a postupně prodlužovat sezení po dalších 15 minutách dle subjektivního pocitu pohodlí, až se dostanete do stavu, kdy se vám bude sedět pohodlně po celou pracovní dobu. Nezapomeňte, že správně sedět znamená sedět ve vzpřímené poloze, hrudní koš je třeba tlačit nahoru a ramena mají být uvolněná. Těžiště pánve, hrudního koše a hlavy je v jedné přímce. Během sezení musí být vaše hýždě o trochu výše než vaše kolena. Během sezení se můžete také uvolňovat rozpohybováním pánve nebo lehkým skákáním na vzduchovém polštáři balónové židle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balónové židle
Výrobce: PRACUJ ZDRAVĚ
MODEL: A2+
Područky: ne
Potah židle: BALI červený
Barva rámu: bílá, šedá nebo černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: