Dynasit Life PRO Black - ortopedický nafukovací sedák

Značka: Dynasit
Dostupnost Objednáno, již brzy skladem
Kód: 265/BLA
714 Kč 590 Kč bez DPH
Dynasit Life PRO Black - ortopedický nafukovací sedák
Značka: Dynasit

Ortopedický nafukovací polštář pro aktivní dynamické sezení Dynasit® LIFE PRO je nafukovací zdravotní sedák, se kterým sedíte zdravě.

Sezení na Dynasit LIFE PRO je podobné jako sezení na fit míči ovšem výrazně příjemnější a bezpečnější.

Nehrozí vám uklouznutí, pád a zranění. Navíc aktivní sezení na sedáku Dynasit je nerušivé, takže vám umožňuje efektivně pracovat.  

Dynasit®LIFE PRO je luxusnější verze se spodní air mesh textilií, která má lepší protiskluzový účinek na židlích s textilním potahem. Navíc speciální perforování air mesh umožňuje lepší cirkulaci vzduchu ve spodní části sedáku. Dynasit®LIFE PRO můžete používat i obráceně, čímž získáte elegantní černou nebo antracitovou verzi dynamického sedáku s výborným odvětraním sedací plochy.

Všechny sedáky Dynasit jsou schváleny zdravotnickými pomůcky Státním ústavem pro kontrolu léčiv (ŠUKL).

Sezením na tomto zdravotnickém sedáku sedíte zdravě a aktivně.

Zdravé sezení aktivuje břišní a zádové svaly a výrazně pomáhá při bolestech zad a problémech s kosterním aparátem.

Dynamické sezení aktivuje cirkulaci krve, podporuje lepší okysličování tkáňových buněk a zvyšuje mentální a psychickou koncentraci.

Buďte aktivní a nechte pracovat své svaly i během sezení.

Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life PRO

Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life PRO nabízí dvojkomorový systém nafukování, který umožňuje uživateli vyšší míru zapojení a aktivity při zdravém dynamickém sezení, které odstraňuje bolesti zad. Podsedák vychází z oblíbeného modelu Dynasit Life+ a je  luxusnější verzí se spodní air mesh textilií, která má lepší protiskluzový účinek na židlích s textilním potahem. Navíc speciální perforování air mesh umožňuje lepší cirkulaci vzduchu ve spodní části sedáku.

Hlavní výhody dynamických vzduchových sedáků Dynasit:

  • Aktivují vzpřímené držení těla - působí na oblast pánve a tlačí ji směrem dopředu, čímž polohují záada do správného "S" tvaru a pomáhají tak předcházet vzniku skolióz a dalších funkčních poruch zad
  • Aktivují svalovou činnost - aktivní sezení posiluje břišní a zádové svalstvo, stejně jako svaly pánveního dna. Prokrvuje oblast sedacích svalů, čímž redukuje tvorbu celulitidních buněk a podporuje také spalování kalorií.
  • Zabraňují statickému přetěžování - redukuje tlak na meziobratlové prostory, díky čemuž snižuje jejich mechanické opotřebení.
  • Aktivují koncentraci - Dynamické sezení a intenzivnější cirkulace krve působí mj. na lepší okysličování i mozkových buněk. Zvýšený přísun kyslíku do mozku podporuje psychickou aktivitu, a tedy i koncentraci.
  • Aktivují krevní oběh - Aktivním, dynamickým sezením vlastně cvičíme. Aktivujeme tak cirkulaci krve, díky čemuž dochází k lepšímu prokrvování tkání a orgánů, což v konečném důsledku pozitivně ovlivňuje nejen na stav tělesných buněk, ale i celkovou kondici našeho těla.
  • Eliminují tlak na kostrč - Narozdíl od klasického sezení eliminují tlak na kostrč, konečník, reprodukční orgány a oblast pánevního dna.

Kontraindikace

Dynasit není vhodný při akutních zánětlivých onemocněních pohybového a nervového systému, při závratích. Pokud máte nezhojené zlomeniny kostrče, páteře nebo pánve, neseďte na Dynasitu!

Návod k použití

Dynamickou podložku Dynasit položte spodní plochou s ventilem na sedadlo židle tak, aby její vykrojená část směřovala ke kolenům nebo opačným směrům podle toho, jak je to uživateli komfortnější. Při použití pro účely zdravého sezení, ze začátku sedávejte na mírně nafoukaném polštáři jen 5-10 minut a opakujte 3-5 krát denně, Objemem vzduchu ve polštáři regulujete intenzitu dynamiky sezení. Sedněte si na přibližně 2/3 sedací části polštáře a mírně rozkročte dolní končetiny. Chodidla doporučujeme opírat celou plochou o podlahu. Seďte uvolněně a nebraňte se změnám poloh. Nedejte se odradit pokud budete cítit mírné bolesti v křížové oblasti. Je to pozitivní reakce – obyčejná únava svalů, které nebyly na posilování zvyklé.

Ošetřování a údržba

Neperte polštář v pračce! Sedací část se snadno čistí kartáčkem a mýdlem. Nenašívejte nic na polštář! Mohlo by dojít k poškození nafukovací části polštáře. Pozor na ostré předměty. Používejte polštář při teplotách prostředí od 8-40?C.

doplnkove-parametry-dynasit-life-pro

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dynasit Life PRO
Typ sedáku: nafukovácí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dynasit je značka pro řadu ortopedických, ergonomických podsedáků, polštářů a různých doplňků pro zdravé sezení a aktivní život.

Produkty řady Dynasit jsou registrované zdravotnické pomůcky ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv a jsou kategorizovány ministerstvem zdravotnictví ČR.

Dynasit-zdrave-ergonomicke-podsedaky-nafukovaci

Dynasit je zdravé aktivní sezení bez bolestí zad!

Každý dospělý člověk sedí v průměru více než 8 hodin denně a navíc nesprávně a nezdravě. V kombinaci s faktem, že přirozený pohyb a sport drtivá většina populace vytěsňuje ze svého života, máme zde akutní společenský problém se zdravím. Výsledkem způsobu jak žijeme není jen to, že jsme obézní, ale projevují se u nás i vážné degenerativní poruchy páteře a svalového aparátu s dalšími nebezpečnými zdravotními komplikacemi. Nejsmutnější je, že bolesti, skoliózy, svalová zkrácení, dystrofie, mnohé jiné zdravotní poruchy jsou již běžné u školních dětí. Dynasit je řada slovenských výrobků pro aktivní a zdravé sezení, které mají status registrovaných zdravotnických pomůcek. Sezením na Dynasit zdravotních polštářích získáváte hned několik pozitivních zdravotních benefitů. S Dynasitem se vaše svaly hýbou a pracují i během sezení.

Nafukovací podsedáky Dynasit se vyrábějí v několika verzích:

Dynasit Comfort - vhodné pro snadné přenášení, jsou vhodné jak na židli, tak do auta.  Nafukuje se ústy.

Dynasit Life+ přináší vyšší komfort pro užití sedáku na kancelářské židli. Nafukují se ústy.

Dynasit Comfort Plus - nejluxusnější nafukovací sedák vhodný pro dlouhodobé sezení na židli. Dvě komory, lepší materiál a středový otvor pro odlehčení kostrče. Sedák se nafukuje mini pumpou.

Dynasit U - nafukovací těhotenský, kojící a poporodní polštář pro prevenci nejen v období těhotenství, ale i bezbolestné pohodlí v poporodním období.

pozitivni-vlastnosti-podsedaku-nafukovacich-dynasit

 

 

Podobné produkty

Dynasit Life PRO Kiddy ortopedický nafukovací sedak
590 Kč bez DPH
714 Kč
Kód: 265/KID
Dynasit Life PRO Daffo ortopedický nafukovací sedak
590 Kč bez DPH
714 Kč
Kód: 265/DAF
Dynasit Life PRO Basil ortopedický nafukovací sedák
590 Kč bez DPH
714 Kč
Kód: 265/BAS
Dynasit Life PRO Helsi ortopedický nafukovací sedak
590 Kč bez DPH
714 Kč
Kód: 265/HEL
Dynasit Life PRO Spiral ortopedický nafukovací sedak
590 Kč bez DPH
714 Kč
Kód: 265/SPI
dynasit life pro nafukovaci sedak
590 Kč bez DPH
714 Kč
Kód: 265/PIC
Dynasit Life PRO Gossa ortopedický nafukovací sedak
590 Kč bez DPH
714 Kč
Kód: 265/GOS
Dynasit Life PRO Kalos ortopedický nafukovací sedak
590 Kč bez DPH
714 Kč
Kód: 265/KAL