Allpresan - krémová pěna na pokožku

Pěnový krém dělá rozdíl

Pěnový krém je naší specializací - již od roku 1998. Trh je plný krémů pro péči o pokožku a nohy, ale téměř všechny mají jednu zásadní nevýhodu: zanechávají na pokožce mastný film. Pro mnoho lidí je to nepříjemné a krém téměř nevyhnutelně zanechává mastné stopy na oblečení. Použití tohoto druhu krému na chodidla také zvyšuje riziko uklouznutí. 

Naproti tomu naše prodyšné pěnové krémy se do pokožky vstřebávají velmi rychle. Nejenže jsou mnohem šetrnější k aplikaci, ale jejich krytí je také mnohem vyšší než u srovnatelných emulzí a krémů. Díky tomu nabízejí ochranu, výživnou péči o pokožku a mimořádně snadné použití - aniž by poškozovaly přirozené funkce pokožky.

Rychle se vstřebává - žádný mastný film!

Všechny naše pěnové krémy jsou založeny na naší technologii BarrioExpert: do bohaté emulze olej ve vodě se přidává hnací plyn. Když se emulze vytlačí z dávkovače, hnací plyn se prudce odpaří. Tím se původní emulze bohatá na vodu změní na krémovou pěnu bohatou na lipidy, která se obzvláště rychle vstřebává do pokožky a poskytuje jí intenzivní péči.

Na pokožce se rozprostře příjemná, prodyšná ochranná síť, která ji chrání, aniž by ji pokryla mastným filmem: přirozené funkce pokožky jsou zachovány.

 

Vysoké pokrytí

Obrovské zvětšení povrchu při tvorbě pěnového krému umožňuje pokrýt velké množství pokožky poměrně malým množstvím původní emulze. Díky tomu má pěnový krém mnohem delší životnost než srovnatelné emulze. Přesvědčte se sami!