Elbowpad Keyboard modrá - podložka před klávesnici

Dostupnost Skladem
Kód: ELBOW-K
545 Kč 450 Kč bez DPH
Elbowpad Keyboard modrá - podložka před klávesnici

Elbowpad Keyboard je unikátní ergonomická podložka zápěstí pro práci s klávesnicí. Redukuje zatížení zápěstí při dlouhém a častém psaní na klávesnici a tím působí preventivně proti bolesti a otlakům, které mohou být příčinou syndromu karpálního tunelu.

Předchází zdravotním problémům při práci s PC

Podložky ElbowPad.cz jsou účinnou prevencí vzniku syndromu karpálního tunelu, což je nepříjemné a chronické onemocnění, které vzniká přílišným namáháním zápěstí. Podložka Elbowpad Keyboard syndromu karpálního tunelu nejen předchází, ale také pomáhá bránit jeho návratům.

Elbowpad Keyboard zmírňuje bolesti a tuhnutí rukou při dlouhém a častém psaní na klávesnici i při již rozvinutých zdravotních obtížích. Snižuje napětí nervů a šlach v zápěstí.

Vlastnosti podložky ocení zejména lidé, kteří tráví mnoho času u počítače, ať už se jedná o kancelářské pracovníky, hráče PC her nebo lidi, kteří již pocítili zdravotní komplikace.

Podložky značky ElbowPad mají univerzální použití, které nemusí zahrnovat jen práci s počítačem. Jejich vlastnosti oceníte i při jiných manuálních činnostech, u kterých může docházet k otlačení loktu a předloktí.

Vyrobeno z vysoce odolné a přizpůsobivé pěny

Produkty značky ElbowPad.cz jsou šity z luxusní potahové látky imitující broušenou kůži. Výplň tvoří speciální směs pěn PUR a HR, která byla původně vyvinutá v rámci vesmírného programu NASA. Pěna se dokáže přizpůsobit každému tvaru a rozložení ruky. Zachovává si svou funkci po mnoho let i při intenzivním denním používání.

Materiál je prodyšný, tím pádem se z něj dobře odpařuje vlhkost a podložka tak není náchylná k množení roztočů a bakterií.

Snadná údržba a čištění

Podložky jsou snadno omyvatelné, lze je očistit navlhčeným hadříkem nebo dokonce i prát v pračce.

Český produkt chráněný průmyslovým vzorem

Produkty ElbowPad se vyrábí v dílně na východě Čech, jsou šité ručně a při zpracování je dbáno na maximální kvalitu. Originální myšlenka dala vzniknout produktu, který ulevuje mnoha lidem od bolesti, zpracování a design jsou chráněny průmyslovým vzorem.

Design podložek Elbowpad se hodí do každého prostředí, domů i do práce! Můžete si vybrat z několika barevných kombinací.

Rozměry: 42 x 9 x 2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: