ElbowPad Mouse antracit - opěrka pod zápěstí, loket určeno pro jednu ruku

Dostupnost Skladem
Kód: ESLIM-A
484 Kč 400 Kč bez DPH
ElbowPad Mouse antracit - opěrka pod zápěstí, loket určeno pro jednu ruku
ElbowPad Mouse antracit - opěrka pod zápěstí, loket  určeno pro jednu ruku
Novinka

Trpíte bolestí kloubů loketní a zápěstní zóny?

Vyrušují Vás bolesti při práci nebo si bolesti kloubů dokonce berete z práce domů s sebou? Nebo pouze neshledáváte při práci s počítačem klasické tvrdé povrchy stolů za pohodlné pro Vaše lokty?

Pro všechny z Vás poslouží s maximálním účinkem naše podložky ElbowPad, které tak slouží i jako prevence proti vzniku karpálního tunelu a podobných zdravotních komplikací.

Určení podložky Elbowpad

Loketní - zápěstní podložka Elbowpad slim byla vyvinuta pro ochranu Vaší více namáhané ruky při práci s počítačem. Zajišťuje nezbytnou oporu zápěstí při manipulaci s myší a tím slouží jako prevence vzniku některých počítačových nemocí, jako je například přetížené zápěstí nebo syndrom karpálního tunelu a zároveň chrání Vaší ruku proti otlakům způsobených dlouhodobým kontaktem s tvrdou deskou pracovního stolu.

Hlavní výhoda této verze loketní, zápěstní podložky spočívá v malých rozměrech, které ovšem poskytují nezanedbatelný komfort pro ruku, která drží myš.

Kromě podložení předloktí, poskytne také oporu Vašemu zápěstí, čímž snižuje zátěž v nejproblematičtější části ruky. Je proto vhodná pro všechny, kteří již pozorují nějaký problém s přetíženým zápěstím, a nebo jako způsob prevence vzniku některé z počítačových nemocí v této oblasti.

Hlavní vlastnosti podložky

Opora zápěstí při práci s myší pro předcházení počítačovým nemocem i jako účinná pomoc při již existujících potížích

Eliminace otlačeného loktu a předloktí

Kompaktní velikost

Příjemný materiál

Velmi pohodlná a příjemná

barva: šedá - hnědá

Výplň podložky

Pro dosažení nejlepší možné ochrany vašich loktů, a zajištění tak maximálního pohodlí při práci, jsme jako vnitřní výplň vybrali materiál vyvinutý v rámci vesmírného programu NASA. Jedná se o speciální směs pěn PUR a HR, která kombinuje jejich výhody a nabízí tak naprosto jedinečné vlastnosti jak z pohledu opory ruky, tak i stability materiálu, který si zachovává své vlastnosti po dobu mnoha let. Nemusíte se tedy obávat, že po určité době používání dojde k opotřebení této pěny, a tak ztráty funkce této loketní podložky.

Rozměry podložky

15cm x 25cm x 2cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Loketní a zápěstní podložky Elbowpad
Výrobce: ElbowPad
MODEL: Slim
Barva: antracit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

ElbowPad Mouse hnědá - opěrka pod zápěstí, loket  určeno pro jednu ruku Kód: ESLIM-B
ElbowPad Mouse modrá - opěrka pod zápěstí, loket  určeno pro jednu ruku Kód: ESLIM-M