Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+ Spiral

Dostupnost Objednáno, již brzy skladem
Kód: PLUS SPIRAL
750 Kč 620 Kč bez DPH
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+ Spiral

Dynamické aktivní vzduchové sedáky Dynasit jsou zdravotnické pomůcky pro zdravé sezení, registrované Státním ústavem pro kontrolu léčiv na Slovensku. Jsou vyvíjeny ve spolupráci se špičkovými odborníky z prostředí chirurgie, neurologie a gynekologie. Jejich účinky v sobě proto odrážejí přesnou specifikaci potřeb zákazníků.

Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+

Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+ je alternativní verzí sedáku Dynasit Life Pro. Nabízí dvojkomorový systém nafukování, který umožňuje uživateli vyšší míru zapojení a aktivity při zdravém dynamickém sezení, které odstraňuje bolesti zad.

Hlavní výhody dynamických vzduchových sedáků Dynasit:

  • Aktivují vzpřímené držení těla - působí na oblast pánve a tlačí ji směrem dopředu, čímž polohují záada do správného "S" tvaru a pomáhají tak předcházet vzniku skolióz a dalších funkčních poruch zad
  • Aktivují svalovou činnost - aktivní sezení posiluje břišní a zádové svalstvo, stejně jako svaly pánveního dna. Prokrvuje oblast sedacích svalů, čímž redukuje tvorbu celulitidních buněk a podporuje také spalování kalorií.
  • Zabraňují statickému přetěžování - redukuje tlak na meziobratlové prostory, díky čemuž snižuje jejich mechanické opotřebení.
  • Aktivují koncentraci - Dynamické sezení a intenzivnější cirkulace krve působí mj. na lepší okysličování i mozkových buněk. Zvýšený přísun kyslíku do mozku podporuje psychickou aktivitu, a tedy i koncentraci.
  • Aktivují krevní oběh - Aktivním, dynamickým sezením vlastně cvičíme. Aktivujeme tak cirkulaci krve, díky čemuž dochází k lepšímu prokrvování tkání a orgánů, což v konečném důsledku pozitivně ovlivňuje nejen na stav tělesných buněk, ale i celkovou kondici našeho těla.
  • Eliminují tlak na kostrč - Narozdíl od klasického sezení eliminují tlak na kostrč, konečník, reprodukční orgány a oblast pánevního dna.

Kontraindikace

Dynasit není vhodný při akutních zánětlivých onemocněních pohybového a nervového systému, při závratích. Pokud máte nezhojené zlomeniny kostrče, páteře nebo pánve, neseďte na Dynasitu!

Návod k použití

Dynamickou podložku Dynasit položte spodní plochou s ventilem na sedadlo židle tak, aby její vykrojená část směřovala ke kolenům nebo opačným směrům podle toho, jak je to uživateli komfortnější. Při použití pro účely zdravého sezení, ze začátku sedávejte na mírně nafoukaném polštáři jen 5-10 minut a opakujte 3-5 krát denně, Objemem vzduchu ve polštáři regulujete intenzitu dynamiky sezení. Sedněte si na přibližně 2/3 sedací části polštáře a mírně rozkročte dolní končetiny. Chodidla doporučujeme opírat celou plochou o podlahu. Seďte uvolněně a nebraňte se změnám poloh. Nedejte se odradit pokud budete cítit mírné bolesti v křížové oblasti. Je to pozitivní reakce – obyčejná únava svalů, které nebyly na posilování zvyklé.

Ošetřování a údržba

Neperte polštář v pračce! Sedací část se snadno čistí kartáčkem a mýdlem. Nenašívejte nic na polštář! Mohlo by dojít k poškození nafukovací části polštáře. Pozor na ostré předměty. Používejte polštář při teplotách prostředí od 8-40?C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nafukovací podsedáky Dynasit®
Typ sedáku: nafukovací
Výrobce: Dynasit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+ 3angles
620 Kč bez DPH
750 Kč
Kód: PLUS 3ANGLES
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+ Black
620 Kč bez DPH
750 Kč
Kód: PLUS BLACK
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+ Bline
620 Kč bez DPH
750 Kč
Kód: PLUS BLINE
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+ Diamond
620 Kč bez DPH
750 Kč
Kód: PLUS DIAMOND
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+ Dotty
620 Kč bez DPH
750 Kč
Kód: PLUS DOTTY
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Life+ Green
620 Kč bez DPH
750 Kč
Kód: PLUS GREEN
Zdravotní vzduchový sedák Dynasit Comfort PRO Black
826 Kč bez DPH
1 000 Kč
Kód: COMFORT PRO BLACK
Zdravotní nafukovací podsedák Dynasit Comfort Black
495 Kč bez DPH
599 Kč
Kód: 0-0-COMFORT BLACK