Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Výškově stavitelné stolyZákladní modely výškově nastavitelných stolů DeskTherapy a jejich přednosti DeskTherapy Flex - 1...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Reklamace a vrácení zboží

Naše firma PRACUJ ZDRAVĚ s.r.o. se snaží prodávat kvalitní ergonomické a zdravotní produkty. Přesto se občas stane, že se výrobek pokazí a nefunguje. Abychom Vám co nejlépe a nejrychleji pomohli vyřešit problém, níže uvádíme doporučené postupy pro reklamaci a vrácení zboží.

 

DOPORUČENÝ POSTUP REKLAMACE:

 

1 - napiště nám na reklamace(@)pracuj-zdrave.cz nebo zavolejte na 608 064 231 a sdělte nám závadu či problém. ( někdy stačí jen poradit a správně nastavit )

 

2 - pokud se nepodaří závadu odstranit nebo vada je evidentní, pošlete výrobek s průvodním dopisem a kopií faktury na adresu PRACUJ ZDRAVĚ s.r.o., Dlouhá Lhota 162, 263 01 Dlouhá Lhota. Na krabici prosíme uveďte čitelně REKLAMACE.

 

3 - u většiny výrobků, pokud je závada zřejmá,  se snažíme řešit reklamace obratem výměnou za nový produkt. Přesto se občas stane, že je potřeba vyjádření výrobce, v tom případě je možné, že se lhůta prodlouží do zákonem daných 30 dnů. V tomto případě prosíme o trpělivost. Děkujeme.

 

Vrácení zboží:

Pokud nejste se zbožím spokojeni nebo výrobek neplňí to, jste od něj očekávali, můžete odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit v původním obalu do 14 dní. více najdete v obchodních podmínkách - http://www.pracuj-zdrave.cz/obchodni-podminky

 

Jak postupovat ?

 

1 - Vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy: zde

 

2 - Formulář zašlete na reklamace(@)pracuj-zdrave.cz a zaroveň formulář přibalte do zásilky

 

3 - Zboží zašlete na adresu PRACUJ ZDRAVĚ s.r.o., Dlouhá Lhota 162, 263 01 Dlouhá Lhota.

 

4 - Zboží musí být v nepoškozené originální krabici. V případě poškození není možné vrátit plnou částku.

 

5 - Po obdržení a kontrole vystavíme opravný doklad a pošleme částku na Váš účet