Srovnání modelů elektrických polohovacích stolů DeskTherapy

Představujeme Vám celou kolekci elektrických polohovacích stolů série DeskTherapy, kterou jsme pro Vás připravili.

Přestože může na první pohled být jednoduché si vybrat a pořídit výškově nastavitelný stůl, jsou zde určité parametry, které jsou pro výběr důležité a budou rozhodovat o celkové spokojenosti při používání stolu.

Pro snadnější rozlišení se pokusíme rozdělit stoly podobně jako auta do dané třídy. U automobilu tak si můžeme vybrat model z nižší, nižší střední, střední, vyšší či luxusní třídy.

Tak jako například Fabia, jako zástupce nižší třídy pro někoho naplní všechny požadavky a bude s autem spokojen, druhý si zvolí Octavii pro větší pohodlí, bezpečnost a kvalitu a někdo další chce auto vyšší třídy, tak zvolí Suberb či zástupce luxusních značek jako je Mercedes, Audi, BMW atd.

Každé auto plní základní funkci, že se pohybuje, ale rozdíly komfortu, zpracování, určení či životnosti jsou rozdílné.

Podobně je to i u stolů, kde na obrázku či běžných parametrech nejdou vidět větší rozdíly a na první pohled by se zdálo, že tedy je rozdíl pouze v ceně. Tomu tak není, jsou zde velké rozdíly ve zpracování, použitých materiálech, převodovkách, množství úchytných bodu se stolovou deskou, kvalitou a zpracováním stolové desky, elektronikou, hlukem, hladkosti chodu, celkové stabilitě atd.

Proto pro výběr stolů jsou důležité tyto požadavky:

  • určení, na co se stůl bude používat
  • velikost pracovníka, včetně bot
  • velikost pracovní stolové desky
  • požadavky na nosnost
  • barva podnože a dekór stolové desky
  • požadavky na elektroniku, paměť a ovládání
  • a také zařazení do třídy

Modely DeskTherapy:

NIŽŠÍ TŘÍDA

DeskTherapy E0+ - předností tohoto výškově nastavitelného stolu je jeho nenáročnost na prostor. Proto najde uplatnění v dětském pokoji, obytném pokoji či dokonce v ložnici. Všude tam, kde je málo místa a k práci většinou stačí notebook. Rozměr pracovní desky jsou 1200x600 mm. I přes malé rozměry je práce na něm pohodlná, chod je plynulý a celkově je dostatečně stabilní.

DeskTherapy E1+ - všechny vlastnosti přebírá z modelu E0+, který doplňuje o praktickou zásuvku integrovanou ve stolové desce, a přidává dva USB porty pro nabíjení mobilu, tabletu či jiných zařízení. Navíc má ovladač s pamětí. Také design je moderní a hodí se do každého interiéru.

NIŽŠÍ STŘEDNÍ TŘÍDA

DeskTherapy E2+ Bosch  typický zástupce nižší střední třídy, který vyniká prémiovými elektromotory Bosch. Pokud hledáte kvalitní a dostatečně pevný stůl a je Vaše výška mezi 160 - 184 cm a požadujete stolovou desku od 120 - 160 cm, může být pro Vás tento stůl optimální volbou. Má mnoho úchytných bodu s pracovní deskou a tedy je celkově s ni dostatečně spojen. Ovladač umožňuje uložit dvě pozice. Dlouhodobá a lety ověřena bezporuchovost, dobrý poměr cena / výkon z něj dělají vhodný stůl pro běžnou kancelářskou či domácí činnost. Pokud potřebujete desku nad 160 cm a vybíráte v nižší střední třídě, doporučujeme se podívat na model E3+

Ve stejném designu vyrábíme i pevný stůl E2 durable - je tedy možná kombinace nastavitelného stolu s pevným.

DeskTherapy E3+ Strong   náš nejprodávanější model v nižší střední třídě. Oproti modelu E2+ má již třísegmentovou konstrukci a delší teleskopické mosty. To umožní ergonomickou prací u stolu osobám do 194 cm. Také rozměr stolové desky může dosahovat až 180x80 cm. Další výhodou je také ovladač s uložením 4 pamětí. Moderní design, široké možnosti použití, výborný poměr cena/výkon a bezporuchovost, to jsou hlavní přednosti. Pokud uvažujete o větší stolové desce, doporučujeme výběr z  modelů střední a vyšší třidy E5 či sérii D5, D6 a D7.

model E3+ je nabízen také v rohovém provedení

STŘEDNÍ TŘÍDA

DeskTherapy D2+ Linak jeden z nejlepších zástupců střední třídy s výborným poměrem cena/výkon a prvky, které nejsou obvyklé ani ve vyšší třídě. Tento polohovací stůl se vyznačuje unikátním řešením středového teleskopického tunelu, který obsahuje veškerou elektroniku, špičkový motor Linak s převodovkou. Sloupky jsou identické s nejlepšími sloupky vyšší třídy, tedy s nosností 160 kg na stůl a čistým designem Linak PLUS. Třísegmentové sloupky nabízejí optimální prací člověku do výšky 205 cm.  Celkovou pevnost stolu jsme zvýšili pevnými lyžinami Double Butted s dvojitou stěnou a extrémní pevnosti, kterou vyrábíme. Standardně je stůl vybaven jemným gyroskopickým antikolizním systémem, který nabízí pouze stoly nejvyšší třídy a to navíc pouze u světové jedničky ve sloupcích Linak. Nemůže tak dojít k poškození či zranění. Vše dovršuje ovladač s pamětí s možností zvolit si bluethoot ovladač s displejem, který umožňuje ovládání stolu přes počítač či mobilní telefon. Jediným omezením tohoto stolu je maximální velikost stolové desky 1800x800 mm. Pro větší desky doporučujeme modely E5+ , D5+ a D6+.

DeskTherapy iE5+ Bosch léty ověřený polohovací stůl s kvalitními motory Bosch v každé noze a integrovanou elektronikou ve sloupku. Stůl je ve standardní verzi vhodný pro desky od 1200 - 2000 mm. Stůl na zakázku můžeme upravit na libovolný rozměr, například až 2800x800 mm desku nebo naopak na malou desku např. 1000x600 mm. Stůl je velmi stabilní, má velmi pevné mosty, lyžiny i sloupky. Celkové řešení stolu může směle se srovnávat i se stoly vyšší třídy. Stůl je oblíbený v náročných podmínkách středních či větších firmách především pro naprostou bezporuchovost, pevnost i design. Stůl je možné doplnit o pokročilé ovládání pomocí počítače či ovladač s pamětí a displejem. Celkové zpracování a dostupná cena z něj číní dobrou dlouhodobou investici s příjemným pocitem práce se stolem. Pokud nejsou pro Vás finance hlavním limitem a chcete s pořidit to nejlepší ( ale i tak za dobrou cenu ) doporučujeme se podívat na sérii D5+, D6+ a D7+.

model DeskTherapy iE5+ je nabízen také v rohovém a Bench provedení. Ve stejném designu vyrábíme i pevný stůl E5 durable - je tedy možná kombinace nastavitelného stolu s pevným.

VYŠŠÍ TŘÍDA

DeskTherapy D5+ Linak - vyšší třída vyžaduje nekompromisní řešení. Model D5+ je sestaven ze špičkových sloupků Linak DL6 PLUS s nosností 160 kg na stůl a motory v každé noze. Sloupky se vyznačují velmi tichým a jemným chodem a přitom jsou extrémně pevné. K těmto sloupkům dodáváme ( naše výroba ) extrémně tuhé spodní Double Butted lyžiny, jednodílné a opět extrémně pevné horní lyžiny a spojovací mosty na přesnou velikost stolové desky. Tím je zaručena maximální pevnost v jakékoliv poloze. Stůl je dodáván s deskou tl. 25 nebo za příplatek 36 mm. Celkový luxusní dojem zvyšuje možnost osadit stůl špičkovým ovladačem bluethoot, gyroskopickým antikolizním systémem a dalšími doplňky.

DeskTherapy D5+ Linak má umístění sloupků uprostřed lyžiny, tedy ve tvaru T. Jedinou možnou nevýhodou oproti střední třídě je, že stůl má pevný spojovací most a dělá se tedy na míru velikosti stolové desky. Výměna za jiný rozměr znamená výměnu celého mostu. Nicméně odměnou je právě největší možná pevnost jednodílných mostu a tím zvýšená stabilita celé konstrukce.

DeskTherapy D6+ Linak - jedná se úplně stejný stůl, jako model DeskTherapy D5+, jediný rozdíl je designu.  DeskTherapy D6+ Linak má umístění sloupků posunuté mírně dozadu lyžiny, tedy ve tvaru C. Tím vzniká více prostoru a vzdušnější pocit. To vše bez znatelné změny tuhosti celé konstrukce.

modely D5+ a D6+ Linak jsou nabízeny také v rohovém a Bench provedení

LUXUSNÍ TŘÍDA

Oba modely DeskTherapy D5+ a D6+ si můžete zakoupit ve verzi Exlusive, tj. s plnou maximální výbavou. Ta zahrnuje gyroskopickou antikolizní jednotku, nejlepší bluethoot ovladač, kabelový kanál FOLD, magnetický svod Energy, elektrickou prodlužovačku a kompletní odborné sestavení stolu s dopravou po ČR.

DeskTherapy Phyramide - jedná se o designový stůl, který vychází z modelu D5+ a D6+ Exclusive. Technicky je postaven na stejné platformě. Speciální design, zdvojené zpevnění sloupků a rozšířená stavba z něj činí nejpevnější stůl se dvěma sloupky. Zpracování, víjiměčný design, top výbava, top cena z něj dělá nejluxusnější stůl v naší nabídce. Stůl je zakázkový a vyrábí se přesně dle Vašich požadavků.