Digitální ovladač Linak DPI1C ke stolům DeskTherapy řady D

Představujeme nový digitální ovladač DPI1C ke stolům řady DeskTherapy D5+ a D6+, který přináší perfektní design, funkčnost, integrovaný pokročilý anti-kolizní systém a bluetooth modul pro ovládání pomocí pc či mobilních zařízení.

Ocenění Red Dot Award se uděluje každoročně: Kategorie Product Design vyhledává nejlepší produkty roku.

Výrobky vybrané porotou Red Dot jako kandidáti k ocenění mohou být esteticky atraktivní, funkční, chytré či inovativní, avšak všechny mají jedno společné – vynikající design.

V letošním roce získaly ocenění Red Dot Award – oficiální pečeť mezinárodně uznávané soutěže Red Dot Design Competition – ovládací panely LINAK řady DPI díky svému elegantnímu vzhledu, intuitivnímu ovládání a vestavěnému antikoliznímu senzoru.

Jedinečná kombinace designu a inovací

Pro společnost LINAK je získání prestižního ocenění Red Dot Award mimořádnou ctí: Kategorie Product Design 2023. Samotný design byl při vývoji ovládacích panelů řady DPI jedním z klíčových faktorů.

Vytvořili jsme nový elegantní a štíhlý design, jenž na ovládacím panelu nemá žádná tradiční tlačítka funkcí. Tlačítka jsou na běžném ovládacím panelu vždy kompromisem. Málokdy jsou pro uživatele intuitivní a komplikují design i konstrukční fázi výroby. Proto jsme se rozhodli přesunout pokročilé funkce do aplikace.

Budou-li k dispozici aktualizace nebo nové funkce, lze aplikaci Desk Connect pro koncového uživatele (dostupnou pro platformy iOS a Android) snadno a rychle aktualizovat, což prodlouží životnost produktu.

Kromě toho jsou panely DPI našimi vůbec prvními ovládacími panely s vestavěným antikolizním senzorem a inovativní technologií LINAK, jež zajistí vynikající antikolizní funkce.

Integrovaná antikolizní funkce zaujala porotu Red Dot

Integrovaná antikolizní funkce zaujala porotu Red Dot

 

 

dpi1c-ovladac-s-gyroskopickym-antikoliznim-systemem.jpg

 

 

Kromě zjednodušené funkčnosti a vzhledu panelu DPI zaujal porotu integrovaný antikolizní senzor, jenž pomáhá zabránit poškození stolu či předmětů nacházejících se nad či pod jeho pracovní plochou během pohybu.

Zapůsobila také funkce nastavení výšky pouhým nakloněním ovládacího pádla, jež uživatelům umožní stůl zvednout či snížit, aniž by museli spouštět oči z monitoru.

Ovládací panel DPI1C stanovuje nové standardy pro ovládací panely výškově nastavitelných kancelářských stolů. Díky zjednodušenému a modernímu designu se hodí k různým aplikacím stolů k sezení/stání a díky funkcím, jako je například vestavěný antikolizní senzor, displej a ukládání oblíbených poloh, je ovládací panel velmi snadno ovladatelný.

Integrované antikolizní řešení omezí materiální škody na stolech či předmětech způsobené kolizí během pojezdu stolu. Detekuje náklon či kolizi při kontaktu s pevnými i měkkými překážkami.

Rozhraní digitálního ovladače DPI1C je vybaveno technologií Bluetooth® umožňující propojení rozhraní DPI s aplikací Desk Connect™ ke snadným intuitivním interakcím a nastavování funkcí pro skvělý uživatelský komfort.

Co je ocenění Red Dot Award?

Ocenění „Red Dot Award: Product Design“ má kořeny již v roce 1955. Od té doby se cena každoročně uděluje nejlepším výrobkům roku. V souladu s mottem: „Hledání dobrého designu a inovací“ hodnotí mezinárodní porota individualitu a originalitu výrobků. V roce 2023 byly přihlášeny produkty ze 60 zemí, jež porota složená ze 43 členů hodnotila v 51 soutěžních kategoriích.