Bonmedico – Orthopedic Comfort Large - pěnový sedák ortopedický podsedák s integrovanou bederní opěrkou

Dostupnost Skladem
Kód: ABCL
1 634 Kč 1 350 Kč bez DPH
Bonmedico – Orthopedic Comfort Large - pěnový sedák ortopedický podsedák s integrovanou bederní opěrkou
Bonmedico – Orthopedic Comfort Large - je kvalitní pěnový sedák s integrovaným opěradlem zajišťujícím zdravé a uvolněněné držení těla. Polštář sedáku má ortopedický tvar a pomáhá na uvolnění tlaku zadních svalů a meziobratlových plotének. Navíc polštář sedadla pomáhá snížit tlak na kostrč. Můžete také zabránit špatnému držení těla, protože polštář Comfort All-in-One přispívá ke zlepšení posedu jako bederní opěrky na židli.

CLEVER DESIGN: Bonmedico – Orthopedic Comfort Large je sedák a bederní opěrka v jednom. Ergonomický tvar bederní opěry je vhodný pro kancelářské židle či křesla. Zajišťuje pohodlné držení těla. Ergonomický sedák lze připevnit k opěradlu pomocí nastavitelného upínacího pásku. Takže polštář sedá na židli a neklouzne. Protiskluzový povrch přispívá k bezpečnému držení.

COMFORT: Pěnový polštář sedáku přemění veškerý nepohodlný povrch na komfortní. Paměťová pěna polštáře sedadla je velmi pružná. Takto se polštář sedadla ergonomicky přizpůsobuje tělu. Sedák a zadní polštář je proto ortopedickým zadním polštářkem a sedákem pro všechny. Čalouněný sedák v černé barvě má ??ze zadu poutko na přenášení.
 
Doporučuje se pro hmotnost až 90 kg.
 
Rozměry: Zadní opěrný polštář a polštář sedadla proti bolesti zad jsou 44x43x40cm.

UNIVERZÁLNÍ: Možnosti použití tohoto polštáře jsou rozmanité. Je ideální pro použití v kanceláři jako polštář sedadla na stolu. Také jako polštář židle pro domácí použití nebo jako polštář v průběhu těhotenství či při zdravotních komplikacích. Komfortní sedák lze použít i jako ortopedický sedák pro invalidní vozík. Díky držadlu a tašce lze polštář sedáku snadno přenášet a využít jeho vlastnosti v dopravních prostředcích např. autobus, letadlo atd.

HYGIENA A PÉČE: Polštář sedadla s opěradlem se snadno čistí, protože polštář kancelářské židle má odnímatelný kryt. Ten je možné prát při 30 stupních.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedací podložky
Výrobce: Bonmedico

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: